potencja erekcja

ako zväčšiť penis

sexuálny život

ejakulat

Impotencia

Erotická spodná bielizeň, dámske sexy prádlo ako afrodiziakum, "liek" na erekciu!

Máte pocit, že Váš sexuálny život stráca na jedinečnosti? Máte problém s erekciou? Vo vyrovnanom vzťahu je dôležité skúšanie nových vecí. Stereotyp zabíja vášeň a časom aj lásku. Ten v posteli zvlášť! Niekedy stačí už len pohľad a penis štrajkuje, alebo naopak exploduje... Ak Vám už partner/ka nepripadá veľmi sexy, zmeňte to! Možno to partnerka (partner) aj ocení. Ako na to?

Erotická spodná bielizeň, dámske sexy prádlo ako afrodiziakum, "liek" na erekciu!

Niektorí ľudia chcú schovať svoje fyzické ja, (ne)prednosti, zatiaľ čo iní a nemusia to byť len exhibicionisti, chcú ukázať všetko. Tak či onak, každý by chcel byť príťažlivý pre svoju polovičku. To, že menej (ak ide o odhaľovanie sa) je skutočne viac, určité platí v sexuálnom živote, v ktorom má nahota magické kúzlo. Časom ale pohľad na akúkoľvek krásu zovšednie. Žiaľ, takto sme ako ľudia stavaní. Nemusíte mať ani okolo 40-ky, keď vášeň, zvlášť k dlhodobému partnerovi opačného (či rovnakého) pohlavia, ustúpi a to neraz až tak, že sa môže častejšie objavovať alebo naplno rozvinúť impotencia, či problém s tvrdosťou erekcie. Dá sa s tým niečo robiť, bez nasadenia liekov, návštevy lekára?

Áno, ak Vám a partnerke nič nehovoria tieto slová, slovné spojenia ako: korzet, francúzske nohavičky, brazílske nohavičky, čipkované nohavičky, PVC, PU a vinylová spodná bielizeň, podväzky alebo podväzkové pásy, luxusná spodná bielizeň atď., potom ešte máte šancu niečo nové, stimulujúce Vás intímny život, vyskúšať! Niekedy osobnostný konzervativizmus nie je na škodu, lebo časom ho, aspoň v sexuálnom živote, môžete zahodiť a tak zastabilizovať svoj problematizujúci sa vzťah. Len sa treba osmeliť. Čo odporúčame vyskúsať? Verte či nie, ale erotická spodná bielizeň, sexy spodné prádlo na Vašej partnerke (partnerovi) môže pôsobiť ako to najlepšie afrodiziakum! Rozhodne túto cestu "liečby" treba vyskúšať, ak sa u Vás objavuje slabá erekcia, nábeh na impotenciu. Nasadenie erotickej bielizne Vám zaručene, ak ste v tejto oblasti (vizuálnej stimulácie cez sexy bielizeň na skutočnej žene) panic, pomôže zlepšiť kvalitu erekcie a možno taktiež naplní Vaše (v minulosti potlačované?) očakávania ohľadom pestrosti a kvality sexuálneho života.

Ako sme vyššie písali, menej je niekedy viac, lebo nahota má svoju moc, no pravidlo to celkom nie, najmä ak už pohľad na dobré známe telo nestimuluje. Na to treba myslieť pri výbere erotickej spodnej bielizne. Nech je celkovo rafinovaná, strih zvodný, vkusná a zároveň "neslušná", bez obáv veľmi nápadná, či extravagantná. Jednoducho, chic - šik! Aby sa Vaša žena cítila ako glamour modelka, anjel a súčasne nadržaná kurvička. Erotická bielizeň by mala zvýrazniť atraktívnosť dámy (pána), dodať jej šarm, ktorý aktuálne nepozorujete. Nech zo spodného prádla a jej nositeľky nespustíte oči. Položte si otázku, prečo sú "kňažky lásky" vždy tak sporo ale súčasne sexy nahodené? Chcú podnietiť Vašu fantáziu a nabudiť Vašu túžbu. Náš text sa bude ďalej venovať dámskej spodnej bielizni a teda sa vopred ospravedlňujeme frigidným ženám, ktoré by radi riešili svoj problém cez sexy spodné prádlo muža (priatelia, my by sme tiež túto oblasť "prezentácie" nemali zanedbávať, lebo trojdňové rozťahané trenky či slipy, model pradeda, sú všetko možné, len nie vizuálne a pachovo príťažlivé), získali o tom informácie a ľudom zo širokospektrálnej LGBTI komunity, hoci niečím sa (napr. lezbičy) predsa aj oni môžu inšpirovať.

Apropo, dilemu, či treba kupovať hneď exkluzívne, luxusné (Victoria secret, Agent provocateur, Triumph atď.) dámske erotické spodné prádlo, alebo stačí aj lacnejšia ale kvalitnejšia (Astratex, Triola, Admirál, Bonprix atď.) bielizeň riešte samozrejme podľa možností Vašej peňaženky, no vždy možno začať testovať efekt vzrušenia s pomocou sexy bielizne kúskom, ktorý nezruinuje Váš rozpočet, lebo nakoniec ide o kreatívnosť daného odevu, doplnku, ako pristane Vašej partnerke, čo je Vaša fantazijná či vizuálna preferencia, očakávanie. A nehovorte, že žiadnu, aspoň úvodnú predstavu, čo by Vás mohlo na partnerke oblečené vzrušovať, nemáte. A možno je to aj lepšie... Viac toho môžete otestovať, nič nemusíte vopred vytriediť. Časom si však určite nájdete svoju farbu, strih či iné parametre pre istotu vzrušenia. Ozaj, pamätáte si na svadobne spodne prádlo, svadobnú bielizeň partnerky? Možno by stálo za to ho a ju pri výročí pravidelne "oprášiť". A keď ešte nie ste svoji, tak zájdite do požičovne šiat a vypožičajte si nejaký kúsok na predpremiéru. To sa ale dostávame už k inej kategórii, sexy oblečeniu ako takému alebo vhodnému pre rôzne erotické hry...

Ktoré najsexi kúsky muži na ženách uprednostňujú a ženy ich s obľubou, radi nosia?

Podväzky alebo podväzkové pásy

Podväzky alebo podväzkové pásy sa zdajú byť štandardnou voľbou pre vášnivý sex so svojím milencom a môžu byť pridané k väčšine ostatných kusov spodnej bielizne pre viac sexy efekt. Väčšina mužov si myslí, že je niečo sexy, čo sa týka malých rozdielov medzi nohavičkami a vrcholmi podväzkov.

Pančuchy

Pančuchy môžu byť skvelou alternatívou podväzkov. Jednoducho nemáte trpezlivosť vyčkať si, kedy ich konečne dáte dole, keď ich na vašej partnerke uvidíte. Existuje veľa typov a vzorov čipiek, rovnako ako veľa farieb a povrchových úprav, ktoré dopĺňajú väčšinu vzhľadu.

PVC, PU a vinylová spodná bielizeň

Všetky sú vyrobené z vysoko lesklého, potenciálne veľmi klzkého materiálu, ktorý sa používa na výrobu všetkých druhov erotických, sexy predmetov. Internet je plný všetkých typov PVC spodnej bielizne a existuje veľa štýlov a dizajnov, ktoré sú k dispozícii: od erotických kompletov cez korzety až po podprsenky a nohavičky, niektoré so zipsom alebo čipkami. Oblečenie z tejto látky vám dopomôže cítiť sa príjemne polonaho, pretože tkanina krásne tvaruje vaše krivky. Keďže je veľmi tesné a cítite sa ako by ste mali druhú kožu, pocit, že ju nosíte alebo sa ho partner dotýka, môže byť veľmi sexy pre vás aj pre vášho partnera.

Erotické nohavičky

Spodná bielizeň môže byť veľmi zvodná, najmä ak poviete svojmu partnerovi na verejnom mieste o tom, čo ste si dnes na seba nezobrali (ak sa odvážite). Erotické nohavičky sú tiež veľmi dobré, ak sa Vám páči myšlienka, že pokožka je čiastočne pokrytá a zároveň umožňuje prístup k vašim ... erotickým oblastiam. Znova je k dispozícii široký výber farieb a štýlov. Rozhodne treba vyskúšať čipkované nohavičky!

Francúzske nohavičky a zhodná podprsenka

Francúzske nohavičky a zhodná podprsenka sú nevyhnutné, ak vy alebo váš partner ste fanúšikmi bielizne typu „viac je viac“. Nohavičky ukrývajú všetko až do pása, takmer ako šortky, ktoré končia na stehne, zatiaľ čo podprsenka je zvyčajne bez kostice alebo polstrovania, čo robí celú podprsenku jemnejšou, viac sexy a veľmi ženskou. Okrem toho sú super pohodlné pre vás, užívateľku, a stále sexy pre vášho partnera.

Erotické košieľky

Erotické košieľky existujú v rôznych štýloch, že je ťažké hovoriť len o jednom. V podstate sú určené na spanie, takže sú vždy pohodlné bez kostice alebo polstrovania a pomerne ľahko sa nosia pod podprsenku a nohavičky. Niektoré sú úplne priehľadné, možno s čipkami, zatiaľ, čo iné majú bočné viazanie; mnohé majú odnímateľné podväzky a niektoré sú len mäkké a čipkované. Sú jednoducho ženské a rovnako sexy ako niektoré z predošlých kúskov Košeľa môže byť tiež skvelá pri zakrytí nedokonalých partií alebo dokonca na zvýraznenie vašich najlepších partií.

Erotické šaty

Šaty s remienkom vám dajú ten najsexi vzhľad - koketný, šialený a sugestívny. Sexi kostým môže zakryť nedokonalé časti tela alebo odhaliť vaše najsexi časti tela - v závislosti od štýlu, tkaniny a farby, ktorú si vyberiete. Sexy šaty na večierok je isté afrodiziakum.

Ako si, jej vybrať správu erotickú bielizeň?

Jednoduchosť farieb

Farba čierna, biela, červená alebo s nádychom telovej na zdôraznenie kriviek a tvaru je sexi, elegantná a napája náladu. Svetlé alebo pleťové farby nie sú. Chceme, aby muži videli, čo máte na sebe a chcú vidieť krivky vášho tela. Čokoľvek, čo to zakrýva, je ... menej ako ideálne. Ak máte pochybnosti, základná čierna bude vždy vyzerať elegantne a sexy bez snahy.

Správna veľkosť

Je dôležité, aby ste sa cítili skvelo vo vašom oblečení a to je ťažké, keď nastavujete ramienka, upravujete tangáčiky alebo sa škrabete, pretože vaše oblečenie je príliš veľké alebo malé. Vyťahovanie alebo ustavičné upravovanie sú veci, ktoré si každý všimne hneď. Rovnako ako módne trendy nie sú pre všetkých, nie každý štýl spodnej bielizne bude ideálny pre vašu veľkosť. Ak sa cíti nepríjemne, tak to aj vyzerá nepríjemne.

Nenoste nič, čo je zložité na vyzliekanie

Pokus zobliecť komplikované odevy, môže zničiť náladu veľmi rýchlo. Nepredpokladajte, že muži vedia, ako odpojiť, rozviazať alebo stiahnuť bielizeň v správnom poradí, aby ste boli konečne nahá. Namiesto toho si oblečte niečo jednoduché, alebo nechajte to zložité a vyzlečte si ho sama.

Nezabúdajte na doplnky

Ak chcete, aby bolo vaše obliekanie na úrovni, nezabúdajte na topánky alebo šperky. Jediná vec, ktorá je sexuálnejšia ako žena v spodnej bielizni, je žena v spodnej bielizni so sexy podpätkami, ktorá nosí náhrdelník.

Majte na vedomí ako tvarovať vaše telo

Noste, čo na vás vyzerá pekne a pritom sa v tom cítite krásne, sexy a sebavedomé. Na druhej strane sa nepokúšajte nosiť niečo, čo nenaberá tvar vášho tela. Pamätajte na to, že muži spracúvajú veci vizuálne: nevidia zámer, okolnosti a nevedia čítať medzi riadky. Nakoniec noste to, čo vás vyzerá úžasne a tvaruje vám to telo.

Záverom

Je to tak, priatelia, sexy nahodená zmyselná žena môže byť najlepší "liek" na podporu stoporenia, tvrdú erekciu! Žena v erotickej spodnej bielizni bude vždy pastvou pre "chlipne" oči muža, či jej partnerky. Ešte treba spomenúť často formulovanú pochybnosť, že erotické prádlo, sexy spodná bielizeň a pod. rieši problém len na krátko a onedlho prestane vzrušovať, dráždiť zmysly... Dajme teraz bokom, že aj ten krátky čas môže pre niekoho stáť za to a môže byť zaň veľmi vďačný. Ako dlho bude táto vizuálna stimuláciu fungovať bude záležať len od Vás (a Vášho zdravotného stavu). Od toho, ako často na nákup, obmeny erotického "dress codu" pristúpite, budete mať chuť hrať role zodpovedajúce štipľavému odevu, nakoľko zapojíte do toho fantáziu. V najhoršom môžete ešte stále vymeniť partnerku (partnera), ak ste si istý, že problém nie je vo Vašom "prijímači" a stojí Vám táto zmena za to.

Ďalšie články k téme:

>> Späť na úvodnú stránku

Porucha erekcie je úspešne liečiteľný zdravotný problém, priatelia!

Naše ďalšie projekty: Neplodnost.sk Freejob.sk Ebooks.sk

Copyright © 2000 - 2018, Impotencia.sk

Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook

mužské libido

obrovsky penis

160x600.gif