problémy s erekciou

výron semena

dĺžka penisu

Impotencia

Ako správne vybrať erotickú bielizeň?

Rajcovne oblečená žena (muž) môže byť najlepší "liek" na podporu stoporenia, tvrdú erekciu! Žena v erotickej spodnej bielizni bude vždy pastvou pre zdravé "chlipne" oči muža, či jej partnerku. Stereotyp zabíja vášeň a časom aj lásku. Niekedy stačí už len pohľad a penis štrajkuje, alebo naopak exploduje... Preto nepodceňujte výber erotickej spodnej bielizne. Nech je celkovo rafinovaná, strih zvodný, vkusná a zároveň "neslušná", decentná a veľmi nápadná, či extravagantná. Aby sa Vaša polovička cítila ako glamour modelka, anjel a súčasne pouličná radodajka...

Impotencia - Ako správne vybrať erotickú bielizeň?

Jednoduchosť farieb

Farba čierna, biela, červená alebo s nádychom telovej na zdôraznenie kriviek a tvaru je sexi, elegantná a napája náladu. Svetlé alebo perleťové farby také nie sú. Chceme, aby muži videli, čo máte na sebe a chcú vidieť krivky vášho tela. Čokoľvek, čo to zakrýva, je ... menej ako ideálne. Ak máte pochybnosti, základná čierna bude vždy vyzerať elegantne a sexy bez snahy. Pre erotickú spodnú bielizeň voľte radšej osvedčené dráždivé farby.

Erotické prádlo, zvodná sexi bielizeň

Erotické prádlo, zvodná sexi bielizeň

Správna veľkosť

Je dôležité, aby ste sa cítili skvelo vo vašom oblečení a to je ťažké, keď nastavujete ramienka, upravujete tangáčiky alebo sa škrabete, pretože vaše oblečenie je príliš veľké alebo malé. Vyťahovanie alebo ustavičné upravovanie sú veci, ktoré si hneď každý všimne. Rovnako ako módne trendy nie sú pre všetkých, nie každý štýl spodnej bielizne bude ideálny pre vašu veľkosť. Ak sa cíti nepríjemne, tak to aj vyzerá nepríjemne. Na správnej veľkosti, zvlášť erotickej bielizne, záleží!

Nenoste nič, čo je zložité na vyzliekanie

Pokus zobliecť komplikované odevy, môže zničiť náladu veľmi rýchlo. Nepredpokladajte, že muži vedia, ako odpojiť, rozviazať alebo stiahnuť bielizeň v správnom poradí, aby ste boli konečne nahá. Namiesto toho si oblečte niečo jednoduché, alebo nechajte to zložité a vyzlečte si ho sama.

Nezabúdajte na doplnky

Ak chcete, aby bolo vaše obliekanie na úrovni, nezabúdajte na topánky alebo šperky. Jediná vec, ktorá je sexuálnejšia ako žena v spodnej bielizni, je žena v spodnej bielizni so sexy podpätkami, ktorá nosí náhrdelník.

Majte na vedomí ako tvarovať vaše telo

Noste, čo na vás vyzerá pekne a pritom sa v tom cítite krásne, sexy a sebavedomé. Na druhej strane sa nepokúšajte nosiť niečo, čo nenaberá tvar vášho tela. Pamätajte na to, že muži spracúvajú veci vizuálne: nevidia zámer, okolnosti a nevedia čítať medzi riadky. Rozhodne noste to, čo na vás vyzerá úžasne a tvaruje vám telo.

Epilóg

Ešte treba spomenúť často formulovanú pochybnosť, že erotické prádlo, sexy spodná bielizeň a pod. rieši problém len na krátko a onedlho prestane vzrušovať, dráždiť zmysly... Dajme teraz bokom, že aj ten krátky čas môže pre niekoho stáť za to a môže byť zaň veľmi vďačný. Ako dlho bude táto vizuálna stimuláciu fungovať bude záležať len od Vás (a Vášho zdravotného stavu). Od toho, ako často na nákup, obmeny erotického "dress codu" pristúpite, budete mať chuť hrať role zodpovedajúce štipľavému odevu, nakoľko zapojíte do toho fantáziu.

Apropo, dilemu, či treba kupovať hneď exkluzívne, luxusné (Victoria secret, Agent provocateur, Triumph atď.) dámske erotické spodné prádlo, alebo stačí aj lacnejšia ale kvalitnejšia (Astratex, Triola, Admirál, Bonprix atď.) bielizeň riešte samozrejme podľa možností Vašej peňaženky. Vždy možno začať testovať efekt vzrušenia s pomocou sexy bielizne kúskom, ktorý nezruinuje Váš rozpočet. Nakoniec ide o kreatívnosť daného modelu odevu, doplnku, ako pristane Vašej partnerke, či zapadá do Vašej fantázie, nakoľko sa približuje vizuálnej preferencia, očakávaniu.

Ďalšie články k téme:

>> Späť na úvodnú stránku

Porucha erekcie je úspešne liečiteľný zdravotný problém, priatelia!

Naše ďalšie projekty: Neplodnost.sk Freejob.sk Ebooks.sk

Copyright © 2000 - 2021, Impotencia.sk

Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook

libido

predĺženie penisu