libido

predĺženie penisu

Impotencia

Erotická spodná bielizeň, dámske sexy prádlo ako stimul pre tvrdú erekciu

Máte pocit, že Váš sexuálny život stráca na jedinečnosti? Máte problém s erekciou? Vo vyrovnanom vzťahu je dôležité skúšanie nových vecí. Stereotyp zabíja vášeň a časom aj lásku. Ten v posteli zvlášť! Niekedy stačí už len pohľad a penis štrajkuje, alebo naopak exploduje... Ak Vám už partner/ka nepripadá veľmi sexy, zmeňte to! Možno to partnerka (partner) aj ocení. Ako na to?

Erotická spodná bielizeň, dámske sexy prádlo ako afrodiziakum, "liek" na erekciu!

Niektorí ľudia chcú schovať svoje fyzické ja, (ne)prednosti, zatiaľ čo iní a nemusia to byť len exhibicionisti, chcú ukázať všetko. Tak či onak, každý by chcel byť príťažlivý pre svoju polovičku. To, že menej (ak ide o odhaľovanie sa) je skutočne viac, určité platí v sexuálnom živote, v ktorom má nahota magické kúzlo. Časom ale pohľad na akúkoľvek krásu zovšednie. Žiaľ, takto sme ako ľudia stavaní. Nemusíte mať ani okolo 40-ky, keď vášeň, zvlášť k dlhodobému partnerovi opačného (či rovnakého) pohlavia, ustúpi a to neraz až tak, že sa môže častejšie objavovať alebo naplno rozvinúť impotencia, či problém s tvrdosťou erekcie. Dá sa s tým niečo robiť, bez nasadenia liekov, návštevy lekára?

Erotické prádlo, zvodná sexi bielizeň

Erotické prádlo, zvodná sexi bielizeň

Áno, ak Vám a partnerke nič nehovoria tieto slová, slovné spojenia ako: korzet, francúzske nohavičky, brazílske nohavičky, čipkované nohavičky, PVC, PU a vinylová spodná bielizeň, podväzky alebo podväzkové pásy, luxusná spodná bielizeň atď., potom ešte máte šancu niečo nové, stimulujúce Vás intímny život, vyskúšať! Niekedy osobnostný konzervativizmus nie je na škodu, lebo časom ho, aspoň v sexuálnom živote, môžete zahodiť a tak zastabilizovať svoj problematizujúci sa vzťah. Len sa treba osmeliť. Čo odporúčame vyskúšať?

Verte či nie, ale erotická spodná bielizeň, sexy spodné prádlo na Vašej partnerke (partnerovi) môže pôsobiť ako to najlepšie afrodiziakum! Rozhodne túto cestu "liečby" treba vyskúšať, ak sa u Vás objavuje slabá erekcia, nábeh na impotenciu. Nasadenie erotickej bielizne Vám zaručene, ak ste v tejto oblasti (vizuálnej stimulácie cez sexy bielizeň na skutočnej žene) panic, pomôže zlepšiť kvalitu erekcie a možno taktiež naplní Vaše (v minulosti potlačované?) očakávania ohľadom pestrosti a kvality sexuálneho života.

Ako sme vyššie písali, menej je niekedy viac, lebo nahota má svoju moc, no pravidlo to celkom nie, najmä ak už pohľad na dobré známe telo nestimuluje. Na to treba myslieť pri výbere erotickej spodnej bielizne. Nech je celkovo rafinovaná, strih zvodný, vkusná a zároveň "neslušná", bez obáv veľmi nápadná, či extravagantná. Jednoducho, chic - šik! Aby sa Vaša žena cítila ako glamour modelka, anjel a súčasne nadržaná kurvička. Erotická bielizeň by mala zvýrazniť atraktívnosť dámy (pána), dodať jej šarm, ktorý aktuálne nepozorujete. Nech zo spodného prádla a jej nositeľky nespustíte oči.

Položte si otázku, prečo sú "kňažky lásky" vždy tak sporo ale súčasne sexy nahodené? Chcú podnietiť Vašu fantáziu a nabudiť Vašu túžbu. Náš text sa bude ďalej venovať dámskej spodnej bielizni a teda sa vopred ospravedlňujeme frigidným ženám, ktoré by radi riešili svoj problém cez sexy spodné prádlo muža (priatelia, my by sme tiež túto oblasť "prezentácie" nemali zanedbávať, lebo trojdňové rozťahané trenky či slipy, model pradeda, sú všetko možné, len nie vizuálne a pachovo príťažlivé), získali o tom informácie a ľudom zo širokospektrálnej LGBTI komunity, hoci niečím sa (napr. lezbičky) predsa aj oni môžu inšpirovať.

Erotické prádlo, zvodná sexi bielizeň

Erotické prádlo, zvodná sexi bielizeň

Apropo, dilemu, či treba kupovať hneď exkluzívne, luxusné (Victoria secret, Agent provocateur, Triumph atď.) dámske erotické spodné prádlo, alebo stačí aj lacnejšia ale kvalitnejšia (Astratex, Triola, Admirál, Bonprix atď.) bielizeň riešte samozrejme podľa možností Vašej peňaženky, no vždy možno začať testovať efekt vzrušenia s pomocou sexy bielizne kúskom, ktorý nezruinuje Váš rozpočet, lebo nakoniec ide o kreatívnosť daného odevu, doplnku, ako pristane Vašej partnerke, čo je Vaša fantazijná či vizuálna preferencia, očakávanie. A nehovorte, že žiadnu, aspoň úvodnú predstavu, čo by Vás mohlo na partnerke oblečené vzrušovať, nemáte. A možno je to aj lepšie... Viac toho môžete otestovať, nič nemusíte vopred vytriediť. Časom si však určite nájdete svoju farbu, strih či iné parametre pre istotu vzrušenia. Ozaj, pamätáte si na svadobne spodne prádlo, svadobnú bielizeň partnerky? Možno by stálo za to ho a ju pri výročí pravidelne "oprášiť". A keď ešte nie ste svoji, tak zájdite do požičovne šiat a vypožičajte si nejaký kúsok na predpremiéru. To sa ale dostávame už k inej kategórii, sexy oblečeniu ako takému alebo vhodnému pre rôzne erotické hry...

Záverom

Je to tak, priatelia, sexy nahodená zmyselná žena môže byť najlepší "liek" na podporu stoporenia, tvrdú erekciu! Žena v erotickej spodnej bielizni bude vždy pastvou pre "chlipne" oči muža, či jej partnerky. Ešte treba spomenúť často formulovanú pochybnosť, že erotické prádlo, sexy spodná bielizeň a pod. rieši problém len na krátko a onedlho prestane vzrušovať, dráždiť zmysly... Dajme teraz bokom, že aj ten krátky čas môže pre niekoho stáť za to a môže byť zaň veľmi vďačný. Ako dlho bude táto vizuálna stimuláciu fungovať bude záležať len od Vás (a Vášho zdravotného stavu). Od toho, ako často na nákup, obmeny erotického "dress codu" pristúpite, budete mať chuť hrať role zodpovedajúce štipľavému odevu, nakoľko zapojíte do toho fantáziu. V najhoršom môžete ešte stále vymeniť partnerku (partnera), ak ste si istý, že problém nie je vo Vašom "prijímači" a stojí Vám táto zmena za to.

Ďalšie články k téme:

>> Späť na úvodnú stránku

Porucha erekcie je úspešne liečiteľný zdravotný problém, priatelia!

Naše ďalšie projekty: Neplodnost.sk Freejob.sk Ebooks.sk

Copyright © 2000 - 2023, Impotencia.sk

Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook

problémy s erekciou

veľký penis

výron semena