veľký penis

Sexshop, sex shop - www.69shop.sk

Impotencia

Masáže shiatsu na problémy s erekciou

Pri ťažkostiach v pohlavnom spolužití pomôžu masáže príslušných reflexných zón na chodidlách a tlak shiatsu na niektoré body.

Impotencia - Masáže shiatsu na problémy s erekciou

Reflexné zóny mužských pohlavných orgánov

1. Penis

Rozlišujeme telo a žaluď penisu. Žaluď sa skladá z voľnej kožnej riasy pokrytej predkožkou. Základnou časťou tela je dutinkové teleso, ktoré po naplnení krvou spôsobuje erekciu a udržiava silu a pevnosť orgánu. Dolnou časťou penisu prechádza močová rúra. Reflexná zóna penisu je znázornená na vedľajšom obrázku.

2. Semenníky a nadsemenníky

Obidva semenníky sa vyvíjajú v brušnej dutine. Krátko pred narodením zostúpia cez slabinový kanál do mieška. U dospelých dosahujú veľkosť približne 36 mm. Úlohou semenníkov je produkovať mužské pohlavné hormóny a vytvárať spermie. Cez spleť kanálikov sa spermie dostávajú zo semenníkov do nadsemenníkov, čo sú pozdĺžne útvary uložené na semenníkoch. Tu sa zhromažďuje semeno.

3. Semenovod

Pozdĺžne mäsité semenovody majú dĺžku približne 40 cm a sú pripojené k nadsemenníkom. Od mieška smerujú nahor cez slabinový kanál, prechádzajú prostatou a ústia do močovej rúry.

Poruchy funkcie semenníkov, nadsemenníkov a semenovodov:

  • zápal,
  • impotencia,
  • prekrvenie,
  • nezostúpenie semenníka.

4. Prostata

Reflexná zóna prostaty sa nachádza na vnútornej strane päty (pozri obrázok)

Tlakový bod shiatsu (japonská tlaková masáž) na zvýšenie sexuálnej potencie muža

1. Shiatsu / Šiacu v oblasti krížovej kosti

Tlak na shiatsu v okolí krížov sa používa na prevenciu proti strate sexuálnych síl. Ak desaťkrát po tri sekundy vyviniete tlak na výbežky krížových stavcov, ktoré sa nachádzajú medzi pásom a kostrčou, posilníte príslušne nervy.

2. Shiatsu / Šiacu v oblasti žalúdka

Tlak na oblasť žalúdka, tromi prstami desaťkrát po päť sekúnd, oživuje okolie krížov a vedie k zvýšeniu potencie.

3. Shiatsu / Šiacu na pečeň

Ťažkosti s pečeňou, ktoré sa často vyskytujú u ľudí pracujúcich v sede, znižujú potenciu. Možno ich odstrániť častým tlakom na miesto pod pravým rebrovým oblúkom. Podľa čínskeho príslovia nervozita škodí pečeni, a tým znižuje sexuálne potešenie.

4. Odstránenie zápchy

Zápcha sťažuje obnovu energie a oslabuje všetky životné sily vrátane sexuálnej túžby. Možno ju odstrániť masírovaním oblasti šikmo vľavo od pupka smerom ku konečníku.

5. Shiatsu / Šiacu na močový mechúr

Tlak na oblasť medzi pupkom a žalúdkom stimuluje činnosť močového mechúra a posilňuje sexuálnu reakciu. Trením oblasti medzi panvovou kosťou a prostatou na línii chĺpkov sa stimulujú semenníky.

6. Shiatsu / Šiacu v oblasti konečníka a rozkroku

Silný tlak na miesto dopredu okolo konečníka a potom na rozkrok medzi konečníkom a genitáliami zvyšuje potenciu.

7. Shiatsu / Šiacu na semenníky

Silný tlak na semenníky jedenkrát za každý rok života (ako hovorí japonské príslovie) sa ukazuje byť mimoriadne stimulujúci, keď muž začne starnúť.

Ďalšie články k téme:

>> Späť na úvodnú stránku

Porucha erekcie je úspešne liečiteľný zdravotný problém, priatelia!

Naše ďalšie projekty: Neplodnost.sk Freejob.sk Ebooks.sk

Copyright © 2000 - 2021, Impotencia.sk

Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook

predĺženie penisu