Impotencia

3 extra účinné tipy na zlepšenie erekcie

Nedostatočná výdrž a slabá erekcia môžu naštrbiť vzťah s partnerkou aj nabúrať vaše sebavedomie. Ako teda s týmto nešvárom zatočiť? Začnite žiť zdravšie.

Impotencia - Potencia - Erekcia

Miesto cigariet a alkoholu pohyb

Pravidelní fajčiari čelia dvojnásobne väčšiemu riziku problémov s erekciou. Ak odstránite svoj nikotínový neduh, zlepšenie erekcie sa môže prejaviť už zakrátko. Častá a zvýšená konzumácia alkoholu sa môže takisto odzrkadliť na dlhodobých problémoch s erekciou. Potláča totiž uvoľňovanie oxidu dusnatého v organizme. Až obmedzíte príjem nikotínu a alkoholu, telo sa vám odvďačí prísunom energie. Venujte ju na pravidelný pohyb. Vďaka športovaniu zlepšíte svoj krvný obeh. Do ciev sa dostane viac oxidu dusnatého. Vyprodukujete prirodzený testosterón.

Upravte jedálniček

Ste to, čo jete. Za lepším sexom stoja zdravé stravovacie návyky. Obmedzte mastné a vyprážané jedlá. Začnite jesť viac čerstvej zeleniny. Siahnite aj po tmavom ovocí ako černice, čučoriedky a baza. Jedzte ryby, najmä lososa a tuniaka. Nevyhýbajte sa ani tmavej čokoláde. Všetky tieto potraviny sú silnými antioxidantami. V tele zvyšujú produkciu oxidu dusnatého (NO), čo vedie k lepšiemu prietoku krvi. Ich pravidelnou konzumáciou znížite množstvo cholesterolu v tele a posilníte kardiovaskulárny systém. Prejaví sa to v silnejšej a tvrdšej erekcii. Na prírodnej báze sú postavené aj niektoré tabletky na podporu erekcie. Ak sa rozhodnete vyskúšať bežne dostupné tabletky na erekciu, dbajte na to aby ste si vybrali skutočnú kvalitu. Ušetríte sa tak zbytočných sklamaní a plytvania peniažkami ktorých nikdy nie je dosť. Za zmienku stojí napríklad hojne využívaný a obľúbený prípravok Erexan.

Obmedzte stres

Vyskúšali ste už niekedy akupunktúru? Vedci zistili, že aj tá môže pri poruchách erekcie pomôcť. Priaznivo pôsobí na udržanie dobrej psychickej kondície a veľmi účinne odbúrava stres. Znížiť napätie môžete aj pravidelným a dostatočným spánkom.

Ďalšie články k téme:

>> Späť na úvodnú stránku

Porucha erekcie je úspešne liečiteľný zdravotný problém, priatelia!

Naše ďalšie projekty: Neplodnost.sk Freejob.sk Ebooks.sk

Copyright © 2000 - 2023, Impotencia.sk

Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook