libido

Impotencia

Vhodná strava = správne vitamíny = potencia.

Jednou z príčin nechuti na sex a problémov s potenciou môže byť aj dlhodobé nevhodné stravovanie, nesprávna výživa, deficit vitamínov a minerálov, na čo veľa ľudí zabúda.

Impotencia - Potencia - Erekcia

Ako je známe, že na správne fungovanie pohlavných hormónov sú potrebné: bielkoviny, nenasýtené mastné kyseliny, vitamín E, niektoré vitamíny skupiny B a zinok. Pokles záujmu o sex a zníženú produkciu spermií spôsobuje práve málo bielkovín alebo ich nedostatok. Produkcia pohlavných hormónov klesá, ak telu chýba vitamín E, ktorý chráni tieto hormóny pred rozpadom pôsobením kyslíka.

Vážny problém s potenciou má skoro každý muž, ktorého organizmus trpí veľkým nedostatkom vitamínu B6. Ako sa zistilo, chýbajúce vitamíny zo skupiny B takmer znemožňovali pohlavný styk. Tí, ktorí sa rýchlo unavili, boli apatickí, depresívni, zábudliví, nepokojní, podráždení, trpeli nespavosťou, nervozitou a prejavovali zvýšenú citlivosť na sluchové podnety mali málo vitamínu B1.

Dezorientáciu a asociatívne ťažkosti vyvoláva chýbajúci vitamín B3 (čiže PP). Jeho nedostatok navyše spôsobuje úzkostné stavy a depresiu, podozrievavosť. Hádavosťou, podráždenosťou, túžbou po samote a nezáujmom o sex sa prejavuje aj nedostatok kyseliny pantoténovej. Podobne je to aj s deficitom vitamínu B6, kyseliny listovej a biotínu. Subjektom všetky spomínané príznaky významne ustúpili, keď sa im podalo správne množstvo vitamínov. Nezabúdajte, že aj správna životospráva vám môže pomôcť zabezpečiť želateľnú potenciu, pevnú erekciu!

Ďalšie články k téme:

>> Späť na úvodnú stránku

Porucha erekcie je úspešne liečiteľný zdravotný problém, priatelia!

Naše ďalšie projekty: Neplodnost.sk Freejob.sk Ebooks.sk

Copyright © 2000 - 2021, Impotencia.sk

Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook

silna ejakulacia