problémy s erekciou

výron semena

Impotencia

S potenciou pomáha olivový olej!

Predtým, než začnete liečbu tabletkami, si skúste naordinovať stredomorskú stravu, ktorá je známa tým, že obsahuje veľa čerstvej zeleniny, ovocia, šalátov, orieškov, strukovín, plodov mora, najmä rýb, no nikdy v nej nechýba olivový olej a príležitostne pohár vína, zvyčajne po večeri. Začnite jesť, žiť ako pravý Grék, Španiel či Talian a problém nazývaný impotencia sa zmierni, či v ideálnom prípade vytratí.

S potenciou pomáha olivový olej

Grécky výskum dokázal, že olivový olej má schopnosť pozitívne ovplyvňovať potenciu, dokonca sa pri dlhodobom užívaní vyrovná viagre / sildenafilu. Štúdia bola publikovaná v časopise Circulation.

Olivový olej účinnejší ako farmaceutický preparát?

Nenachádzate v spálni toľko vášne ako kedysi? Máte občasný či častejší problém s erekciu? Zrádza Vás libido? Ak neraz dochádza k takejto situácii, zvyčajne páry použijú ako náhradu erotickú pomôcku, výživový doplnok tabletu na posilnenie erekcie, pri vážnejšom stave si muž nechá predpísať liek, napr. viagru. Výskum, ktorý sa uskutočnil v Grécku však ukazuje, že nemusia. Olivový olej sa totiž ukázal byť, podľa výskumu na aténskej univerzite, účinnejší ako prípravky plné chémie. A je k dispozícii bez lekárskeho predpisu! Pravidelná konzumácia olivového oleja je podľa vedcov účinná pri zvýšení potencie aj v staršom veku. Zjednodušene: kto chce žiť dlhšie a kvalitnejšie, mal by jesť ako muži v okolí Stredozemného mora a samozrejme sa hýbať, pravidelne cvičiť. Na potenciu, aj dlhovekosť, priatelia!

Dokázalo sa zníženie rizika problémov s erekciou!

Pri prechode na túto stravu sa stretnete, ako sme už spomínali, s čerstvou zeleninou, ovocím, svetoznámym gréckym šalátom, orieškami, strukovinami. rybami a prirodzene olivovým olejom. Minoritné postavenie majú v tomto prípade tučné mliečne produkty a červené mäso. Pri takejto strave sa takisto odporúčajú paradajky, produkty z kozieho a ovčieho mlieka, no aj pohárik červeného vína. Rovnako sa stravovali účastníci výskumu v Grécku. Testovali až 660 mužov s priemerným vekom 67 rokov, ktorí upravili svoju stravu podľa predpísanej diéty. Hlavným pozorovaným faktorom bola výmena masla za olivový olej a jej dopad. Muži si takouto stravou znížili riziko problémov s erekciou o neuveriteľných 40 percent. Zároveň mali v organizme viac testosterónu a to už pri konzumácií deviatich polievkových lyžíc oleja týždenne.

Zdravé vyvážené stravovanie

A aký je efekt olivového oleja na potenciu mužov? Vedúca výskumu, Dr. Christina Chrysohoou tvrdí, že olivový olej pomáha rozširovať krvné cievy, ktoré sú v penise nezvyčajne úzke. Preto sa často krát problémy so slabou erekciou, jej udržaním a dosiahnutím orgazmu pripisujú ateroskleróze. Je to ochorenie, pri ktorom sa ukladajú tuky (predovšetkým cholesterol) v krvných cievach, čo môže spôsobiť aj infarkt. Pri rozšírení artérií nemôže dôjsť ku krvnej zrazenine a tak je muž aj naďalej schopný tvrdej erekcie. Podľa vedúcej výskumu závisel pohlavný výkon mužov stredného a staršieho veku predovšetkým od pravidelného cvičenia a zdravého vyváženého stravovania. Vysvetlila, že táto strava môže tiež znížiť riziko vzniku metabolického syndrómu, vrátane vysokého krvného tlaku, cukrovky a obezity. Môže udržať krvné cievy zdravé, čo je nevyhnutné, aby si muži udržali sexuálnu zdatnosť. Rozhodne treba uprednostňovať prírodné, dlhodobé riešenia, pred tými, čo majú krátkodobý účinok na sexuálnu výkonnosť. Najznámejšie „modré tabletky“ na zlepšenie erekcie nahradzujú látky, ktoré nemôžu byť tvorené v tele práve kvôli nezdravým cievam. Ak sa teda podarí zlepšiť funkciu ciev zdravým životným štýlom, môže sa tento stav napraviť prírodnou cestou, bez nutnosti užívania liekov.

Na potenciu, dlhovekosť, pre zdravie!

Potešujúcou správou je, že olivový olej má dlhodobý kladný účinok. Kým viagra takýto účinok nemá. Tá síce pomáha pri problémoch s erekciou, ale iba krátkodobo a celkovú kondíciu nezlepšuje. Výhodné je, keď sa pre stredomorskú stravu a konzumáciu olivového oleja rozhodnú obaja partneri. Známym faktom je, že táto strava, konzumáciou olivového oleja, pôsobí preventívne na kardiovaskulárne ochorenia, takže im môžete čiastočne predísť. A ako vieme, kardiovaskulárne choroby nerozlišujú pohlavie. Olivový olej obsahuje aj užitočné antioxidanty, ktoré poskytujú protekciu naším bunkám pred ich nadmerným opotrebovaním voľnými radikálmi. Výskum z Granady poukazuje na fakt, že je oveľa lepšie zeleninu smažiť, pretože pri varení sa z nej antioxidanty strácajú. A k tomu pri vyprážaní nedochádza.

Ďalšie články k téme:

>> Späť na úvodnú stránku

Porucha erekcie je úspešne liečiteľný zdravotný problém, priatelia!

Naše ďalšie projekty: Neplodnost.sk Freejob.sk Ebooks.sk

Copyright © 2000 - 2021, Impotencia.sk

Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook

libido