problémy s erekciou

veľký penis

výron semena

Sexshop, sex shop - www.69shop.sk

Impotencia

Strácate chuť na sex, milovanie, intimitu?

Viete, ktorý je najväčší sexuálny orgán mužov a žien? Áno, mozog. Len ten produkuje chemické látky a hormóny, ktoré v človeku vzbudzujú vzrušenie, príťažlivosť a neraz aj orgazmus. A nemyslíme len mentálny. Preto priatelia, nehádžte flintu do žita a stimulujte ho!

Strácate chuť na sex, milovanie, intimitu?

Sexuálny apetít - libido si môžete naštartovať vďaka všeobecne dostupným a jednoduchým surovinám, potravinám z Vašej kuchyne. Áno, aj cez stravu. A nezabúdajte, že na nedostatok sexu nie je jediná ľudská bytosť príliš stará (iste ste už počuli, čím sme starší, tým menej máme chuť na sex, bla, bla, bla) a ani nevládna (až budete skutočne nevládny, nebudete mať sily na nijakú činnosť).

8 potravín pre Vaše libido, sexuálny apetít

Ak ste našli svoju druhú polovičku, či už dlhodobú alebo celoživotnú a nestriedate svoje partnerky, viete, že nie vždy je na sex tá pravá nálada. Existujú isté veci, kvôli ktorým Vám to v posteli nemusí vychádzať podľa predstáv. Hlavnými dôvodmi sú práca, deti, stres a únava. Niečo sa s tým ale dá urobiť, ak už problém nezašiel priďaleko... Pre začiatok skúste viac konzumovať potraviny, ktoré majú povesť prírodných afrodiziak, vedia povzbudiť libido. Niekedy len správne jedlo, či vhodné potraviny Vám môžu vrátiť záujem o erotiku, dodať potrebný mentálny a fyzický výkon. Súci pokrm si môžete nechať pripraviť alebo svoju partnerku prekvapiť večerou. Takže ktoré potraviny by mali mať trvalé miesto vo Vašom jedálničku?

Dyňové, tekvicové a slnečnicové semienka

Dyňové, tekvicové a slnečnicové semienka pre lepšiu erekciu

Večerné zobkanie semien pri televízore sa Vám zdá nemužné? Dyňové, tekvicové a slnečnicové semienka však majú prirodzenú schopnosť zvýšiť hladinu zinku a horčíka v organizme, ktoré ako je známe, mimo iného, zlepšujú kvalitu spermií a zvyšujú hladinu testosterónu, zlepšujú sexuálne funkcie. Semienka obsahujú aj minerály, vitamíny skupiny B, vitamín C, D, E, K a omega-3 mastné kyseliny. Príliv sexuálnej energie je garantovaný. Takže k TV už žiadne chipsy ale iba balíček poctivých semienok!

Mäso

Mäso pre lepšiu erekciu

Bravčové či hovädzie mäso s vysokým obsahom L-karnitínu je dobrým pomocníkom na zvýšenie libida. U starších pánov táto aminokyselina zlepšuje sexuálne funkcie a hladinu testosterónu. Fajné mäsko prospieva aj mladým mužom. Suplementácia L-karnitínu údajne dopomáha k zvýšeniu plodnosti, tak v množstve spermií, ako aj v ich kvalite. Samozrejme, konzumujte mäso s mierou

Banány

Banány pre lepšiu erekciu

Banány obsahujú toľko vitamínu B, že by ho mohli rozdávať, navyše pomáhajú znížiť hladinu stresu, čo nie je nikdy na škodu, zvlášť, keď sa chystáte do „akcie“. Tryptofán, ktorý obsahujú je kľúčová látka pre produkciu serotonínu, hormónu šťastia a pohody. Mužom zlepšuje krvný obeh, tým pomáha prekrveniu správnych orgánov. Jednoducho banán treba mať vždy po ruke! Veď čerstvé ustrice si len tak do vrecka nohavíc nedáte.

Kakao

Kako / Čokoláda pre lepšiu erekciu

Kakao sa nám ponúka ako prírodné afrodiziakum už dávno a nie náhodou si mnoho ľudí jeho účinky pochvaľuje. Čokoláda, keď je kvalitná, pomáha znižovať cholesterol a krvný tlak. Fenyletylamín (označovaný ako „droga zamilovaných“), ktorý v sebe ukrýva, napomáha tvorbe dopamínu, ktorý v tele posilňuje pocit túžby. Fenyletylamín, ako alkaloid, sa síce nachádza aj v listoch kapusty obyčajnej, ale ak nie ste vegetariáni, či vegáni, asi dáte vždy prednosť čokoláde. Zvlášť, keď ste s partnerom v posteli...

Pálivé chilli papričky

Pálivé chilli papričky pre lepšiu erekciu

Chilli papričky to vo Vás rozpália! Sú považované za klasiku, účinné prírodné afrodiziakum. Stimulujú krvný obeh, vedia sa postarať o dostatočné prekrvenie (zlepšenie prietoku krvi a rozšírenie ciev) celého tela a teda aj pohlavného orgánu. Za týmto účinkom stojí rastlinný alkaloid kapsaicín. Ten je zodpovedný aj za pálivú chuť, štipľavosť, ktorá dráždi sliznicu a tak spúšťa spomínané prekrvenie pohlavných orgánov, povzbudzuje chuť na sex. Už malé množstvo podnecuje v organizme tvorbu endorfínu (hormónu šťastia a pohody). Ich konzumácia prispieva k zlepšeniu potencie.

Orechy

Orechy pre lepšiu erekciu

Podľa dlhodobých výskumov orieškové lahôdky ako mandle, kešu alebo lieskové oriešky majú blahodárny účinok na erotickú túžbu mužov. Obsahujú totiž zázračnú aminokyselinu L-arginín (základnú zložku výživových doplnkov - tabliet na podporu erekcie), ktorý zvyšuje tvorbu kyseliny dusičnej v tele, ktorá zas podporuje produkciu pohlavných hormónov. Tieto dary prírody majú aj ďalšie pozitívum - stimulujú erekciu a sexuálnu výkonnosť. Orechom sa teda rozhodne netreba vyhýbať, priatelia!

Zeler

Zeler pre lepšiu erekciu

Zemitý zeler, ktorý „stretávate“ napr. v nedeľu na obed vo Vašej polievke, má veľmi pozitívny vplyv na Vaše sexuálne zdravie. Jeho konzumáciou podporujete produkciu androsterónu, známeho afrodiziaka, ktorý sa nachádza v mužskom pote. Ostatné látky, ktoré obsahuje, rozťahujú Vaše cievy, zrýchľujú cirkuláciu krvi nielen v penise, napomáhajú k dosiahnutiu lepšej erekcie, kvalitnejšieho orgazmu. Že ste na neho práve dostali chuť?

Ďalšie články k téme:

>> Späť na úvodnú stránku

Porucha erekcie je úspešne liečiteľný zdravotný problém, priatelia!

Naše ďalšie projekty: Neplodnost.sk Freejob.sk Ebooks.sk

Copyright © 2000 - 2023, Impotencia.sk

Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook   Impotencia - Facebook

libido

silna ejakulacia

predĺženie penisu